Pravidelné tréningy pre každého

Naše pravidelné tréningy pre deti, mládež a dospelých sme navrhli tak, aby všetkým účastníkom sprostredkovali teoretické a praktické zručnosti, ktoré im pomôžu v konfliktných situáciách. U nás sa naučíte rozpoznávať a predchádzať nebezpečným situáciám, ako aj používať asertívne komunikačné techniky, ktoré úzko súvisia s vymedzením si svojich osobných hraníc. Osvojíte si tiež fyzickú sebaobranu, ktorá vychádza z našej vlastnej koncepcie spájajúcej to najlepšie z bojových umení a sebaobranných systémov ako Wing Tsun, Gracie Jiu Jitsu či Krav Maga.

Filozofia, ktorú prenášame do našich tréningov sa drží hesla: „Neučíme ľudí len bojovať, ale predovšetkým byť sebaistými, aby bojovať nikdy nemuseli.“

Momentálne ponúkame tréning sebaobrany pre deti a Brazílske Jiu Jitsu pre teenagerov od 15 r. a dospelých. Na naše tréningy sa môžete prihlásiť kedykoľvek počas roka. Tešíme sa na vás!

Sebaobrana pre deti

Tréningy, počas ktorých sa deti naučia sebavedome riešiť konfliktné situácie a v kritickom momente primerane zareagovať.

Brazílske Jiu Jitsu

Športové BJJ nielen pre začiatočníkov – teenagerov od 15 r. ako aj dospelých, ktoré využijete hlavne na súťažiach